گروه مسترسرام از سال ۱۳۷۸ در زمینه توزیع و پخش محصولات ساختمانی از جمله کاشی و سرامیک ، چینی آلات بهداشتی ، شیرآلات و وان و جکوزی ، فعالیت خود را آغاز نموده و در این زمینه تجربیات درخشانی را کسب کرده است .

مسترسرام فروشگاه مرکزی شیرآلات شودر و نیز انبار بزرگ مرکزی شیرآلات شودر می باشد که برای بازدید حضوری از محصولات این برند ، می توانید به آدرس فروشگاه مراجعه کنید.

همچنین نمایندگی رسمی راک سرامیک که از جمله با کیفیت ترین و به روز ترین کارخانجاتی است که در زمینه تولید کاشی و سرامیک فعالیت دارند. راک سرامیک سومین برند جهانی تولید سرامیک است که تمامی ماشین آلات تولیدی کارخانه در ایران ، ماشین آلات به روز ایتالیایی می باشند واز طراحی طراحان جهانی نامدار این صنعت ، بهره برده است .

 مسترسرام نمایندگی فروش وان و جکوزی زرین آب نیز می باشد که بزرگترین شرکت تولید کننده محصولات بهداشتی حمام در ایران میباشد.

 و مفتخریم که مسترسرام دارای بزرگترین تولیدی روشویی در خاورمیانه است که باکیفیت ترین و به روزترین محصولات را با مناسبترین قیمت ، به شما عزیزان ارائه میکند .

وهمچنین تیم بازسازی و نصابان حرفه ای ما ، شمارا در امر نوسازی ساختمانتان یاری می کنند. لازم به ذکر است که تیم تخصصی اجرای بازسازی ساختمان مسترسرام ، در بازسازی ویلا در شمال کشور و اطراف تهران نیز به شما بهترین خدمات را ارائه می کند .

تیم مسترسرام  mrceram ، در این دو دهه ، جهت رضایتمندی مشتریان عزیز و ارائه بهترین خدمات و مرغوبترین محصولات ،تلاش نموده و از حسن انتخاب و اعتماد شما ، صمیمانه سپاسگزار است. فعالیت کاری همکاران ما در مسترسرام را میتوانید در پیج اینستاگرام ما دنبال کنید :

mrcermco

3f31277a 25b0 46ea addc 7803ba9f27a5