مسترسرام نمایندگی رسمی کاشی و طرامیک راک اصفهان

راک سرامیک اصفهان

یکی از برند های محبوب ده اخیر در ایران میباشد که با طراحی ها زیبا و منحصر به فرد خود توانسته انتظارات بیشتر طراحان را برآورده کند و جایگزین مناسبی برای برند های اروپایی و آسیایی باشد .
کارخانه راک سرامیک سالانه بیش از ۱۰ میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در ۱۶ کارخانه برتر خود در کشورهای امارات متحده عربی ، هند ، بنگلادش و ایران تولید می‌کند .
کارخانه راک سرامیک امارات با استقرار در کشور امارات متحده عربی و از طریق شبکه فروش در اروپا ، خاورمیانه ، شمال آفریقا، آسیا ، آمریکا ی شمالی و جنوبی و در استرالیا در بیش از ۱۵۰ کشور به مشتریان خدمات ارائه میدهد و دارای تقریبا ۱۵ هزار کارمند بیش از ۴۰ ملیت در استخدام این کارخانه بزرگ می‌باشند.

طراحی و رنگبندی راک  RAK به گونه‌ای است که تمام سلایق مشتریان را در بر میگیرد .
شعار معروف کارخانه کاشی و سرامیک راک درباره محصولات تولیدی ، ما احترام میگذاریم ، الهام می‌گیریم ، پیشرفت میکنیم و تحویل می‌دهیم بدون توجه به جاه طلبی و بدون توجه به چالش‌های پیش رو و از تمام جزئیات هر چند بزرگ و کوچک مراقبت می‌کنیم

 

راک سرامیک اصفهان
کارخانه راک سرامیک
کارخانه راک سرامیک

کارخانه راک سرامیک اصفهان ( RAK CERAMICS ) به عنوان نماینده شرکت راک سرامیک امارات در سال ۱۳۸۲ در استان اصفهان شهرستان شهرضا تاسیس و در سال ۱۳۸۴ به بهره برداری تولید انبوه رسید . هم اکنون مالکیت این کارخانه به صورت انحصارا و صد در صد متعلق به شرکت راک سرامیک امارات (سومین تولید کننده مطرح سرامیک در جهان ) می باشد .

از آنجا که استفاده از تکنولوژی های روز با بهترین برندها از استراتژی های شرکت مادربوده هم اکنون راک سرامیک ایران نیز از ماشین آلات بروز ایتالیایی استفاده می نماید که در تولید محصول با کیفیت (سرامیک های گرانیتی و پرسلان لعابدار) و دستیابی به حجم بالا تولید نقش بسزایی دارد .

ایران بدلیل برخورداری از منابع غنی خاک ، مواد معدنی ، نیروی انسانی ماهر ، حامل های انرژی مقرون به صرفه دسترسی آسان به بازارهای خاور میانه و آسیای میانه به عنوان هدف شرکت مادر (راک سرامیک امارات) پس از تاسیس کارخانه در امارات ، هند و بنگلادش بوده و هم اکنون زنجیره کارخانجات راک سرامیک در چهارکشور ، تامین محصول کیفی جهت بازارهای سراسر دنیا را با شبکه توزیع گسترده بر عهده دارند .

راک سرامیک ایران با سه نوع محصول سرامیک پرسلان لعاب دارپولیش و گرانیت دبل شارژ و فول بادی قابلیت تولید سایزهای ۶۰در۱۲۰ ، ۶۰در۶۰ و … رادارا بوده و به دلیل اهمیت موضوع کیفیت از استاندارد ها و تیم کنترل کیفی اعزامی از راک سرامیک امارات جهت تضمین کیفیت محصولات خود بهره مند است .

مسترسرام MRCERAM نمایندگی رسمی راک سرامیک ، دارای شوروم وسیع و امکانات نصب حرفه ای و کارشناسان مجرب و متخصص جهت پاسخگویی به شما عزیزان ، واقع در خیابان آیت اله کاشانی تهران است  . ارسال سریع کاشی و سرامیک راک به تمامی نقاط کشور از جمله خدمات مسترسرام میباشد

استانداردهای شرکت کاشی و سرامیک راک

Iso 9001
Iso9001:2015
Iso 14001:2015 سیستم مدیریت محیط زیست یا EN 1441 و یا ISO 13006 که اخرین نسخه از استاندارهای کیفیتی راک سرامیک می‌باشد
استاندارد ANSI A137.1 برای تولید محصولات بهداشتی و دیگر استاندارد‌های معتبر جهانی.

گواهی محصولات راک سرامیک

CCC (صدور گواهینامه اجباری محصولات اجباری)
CSTB (مرکز علمی و فنی ساختمان) – UPEC marque
FloorScore (کیفیت هوای داخلی) توسط SCS Global Services
SASO (استانداردهای سعودی ، اندازه گیری و کیفیت کیفیت) – علامت کیفیت کاشی
SIRIM QAS International (موسسه تحقیقات علمی و صنعتی مالزی)

گواهی فنی راک سرامیک
سرامیک پرسلان راک

سرامیک پرسلان راک محصولی یکنواخت با رنگ بعد از پخت سفید و متراکم می باشد که از مواد موجود در طبیعت که در شرایط خاص تحت فشار بالا شکل گرفته و در درجه حرارت بالا تولید می شود.پرسلان جایگزینی زیبا و ارزنده با برترین خصوصیات یک پوشش مورد استفاده در نما و کف ساختمان ها می باشد، همچنین این محصول جدیدترین تکنولوژِی صنعت سرامیک در حال حاضر می باشد

سرامیک پرسلان راک سایز ۶۰*۶۰

بیسیک کانسرت براون ۶۰ * ۶۰

۰ تومان
مشخصات بیسیک کانسرت بروان ۶۰ * ۶۰ رنگ قهوه ای نوع لعاب مات پانچ ساده ابعاد کاشی ۶۰*۶۰

بیسیک کانسرت بژ ۶۰ * ۶۰

۰ تومان
مشخصات بیسیک کانسرت بژ ۶۰ * ۶۰ رنگ کرم نوع لعاب مات پانچ ساده ابعاد کاشی ۶۰*۶۰
سرامیک پرسلان راک سایز ۶۰*۱۲۰